Opublikowane przez: RafGaj

Oferta specjalna Mercedes Benz SUV – kup taniej GLC 200D

oferta specjalna mercedes benz suv

Z myślą o klientach została przygotowana oferta specjalna Mercedes Benz SUV na model GLC 200D w fantastycznym pakiecie Business Edition. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć na jej temat.

Oferta specjalna Mercedes Benz SUV – poznaj szczegóły

Pakiet Business Edition to między innymi multimedialny system MBUX, wbudowana nawigacja, reflektory LED, asystent parkowania oraz kamery cofania. Oferta specjalna Mercedes Benz SUV pozwala na zakup modelu GLC 200D w ofercie Lease&Drive 1% bez żadnej wpłaty własnej i przy ratach od 1750 zł netto miesięcznie. Mercedes GLC 200 Coupe jest dostępny w ofercie bez wstępnej od 2009 zł netto miesięcznie.

Samochody najwyższej klasy

Oferta specjalna Mercedes Benz SUV dotyczy między innymi modelu Mercedes GLC 200D, który jest pojazdem wysokiej klasy. Zastosowano w nim nowatorskie rozwiązanie jakim jest system obsługi dotykowej MBUX. Pozwala on na określenie wyświetlanych treści oraz sposobu obsługi systemu. Jest ona tak samo prosta i intuicyjna jak obsługa smartfona. Dzięki niemu można także sterować głosem. W aucie tym zainstalowano także wyświetlacz Head-up, który pozwala zmienić przednią szybę w tablicę wskaźników cyfrowych.

oferta specjalna mercedes benz suv