Opublikowane przez: RafGaj

Oklejanie samochodów – wszystko co musisz wiedzieć na ten temat

Oklejanie samochodów

Nie ma wątpliwości co do tego, że oklejanie samochodów to jedna z najpopularniejszych form mobilnej reklamy. Unikalna reklama tego typu sprawdza się doskonale, ponieważ jest w stanie przykuć wzrok przechodniów oraz innych uczestników ruchu drogowego. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tworzenia takiej reklamy. Zapraszamy do lektury!

Oklejanie samochodów przy użyciu folii ploterowej

Folie ploterowe stanowią specjalny rodzaj folii, która jest samoprzylepna. Dzięki ploterowi można tworzyć z nich dowolne kształty. Warto dodać, że na rynku spotkać można kilka produktów tego typu, lecz jeśli używa się ich na oklejanie samochodów to sprawdzają się w zasadzie dwa typy. Są to polimeryczne folię ploterowe oraz wylewane folię PCV.

Ile kosztuje oklejenie auta?

Oklejanie samochodów to zadanie, które najlepiej powierzyć doświadczonej firmie. Ceny takiej usługi różnią się w zależności od powierzchni, na jakiej chcemy stworzyć reklamę. Czynnikami, które również mają wpływ na koszt są między innymi: kolorystyka oraz stopień trudności wykonania danego projektu. Za proste reklamy tekstowe  nie powinieneś zapłacić więcej niż 150 złotych. Trudne do zrealizowania reklamy, które najczęściej umieszcza się na całym pojeździe kosztują zazwyczaj od 1,5 do 2 tysięcy złotych. Warto dodać, że tego typu mobilne reklamy mogą jednak przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki i produktów, dlatego jest to opłacalna inwestycja.

Oklejanie samochodów