Opublikowane przez: RafGaj

Testowanie Mercedes Smart Truck – sprawdź jak sobie radzą

 testowanie Mercedes Smart Truck

Najnowszej generacji Mercedes Smart Truck są już gotowe do przetestowania. Jest to doskonała okazja, aby sprawdzić jak radzą sobie na drodze te ciężarowe pojazdy. Zobacz co warto wiedzieć na temat tych ciężarówek oraz jak wygląda testowanie Mercedes Smart Truck.

Testowanie Mercedes Smart Truck – wyrób własne zdanie

W ramach programu Smart Truck, każdy z doradców handlowych firmy Mercedes Benz posiada po jednym modelu, który można śmiało wziąć na jazdę próbną. Testowanie Mercedes Smart Truck pozwoli Ci wyrobić własne zdanie na temat tych samochodów ciężarowych.

Niezwykle ekonomiczny samochód ciężarowy

Mercedes Benz Actros to samochód, który jest zaprojektowany w taki sposób aby zapewniać maksymalną wydajność. Zachowana jest jednak ekonomiczność eksploatacji, która jak wiadomo w biznesie transportowym jest bardzo ważna. W samochodzie tym znaleźć można nowoczesne technologie takie jak np. układ wtryskowy X-Pulse drugiej generacji. Zastosowano w nim także system recyrkulacji spalin, który zasila także turbosprężarkę. Warto dodać, że w tym modelu wydłużono przełożenie osi oraz nie zapomniano o oryginalnej budowie. Ciężarówki te są trwałe i gotowe na ciężki warunki. Sprawdź i przekonaj się sam – testowanie Mercedes Smart Truck jest w zasięgu ręki.

testowanie Mercedes Smart Truck