ford mustang mach 1 red wynajem - czerwony mustang

Ford Mustang Mach 1 red wynajem w Premium Rental

Posted by

Dla fanów amerykańskiej motoryzacji poszerzyliśmy ofertę wypożyczalni o niezwykły egzemplarz Ford Mustang Mach 1 red wynajem dostępny od zaraz. Pierwsza premiera Forda Mustanga odbyła się w Nowym Jorku 17 kwietnia 1964 roku i fani zachwycają się nim do dnia dzisiejszego. Nic w tym dziwnego, auto charakteryzuje się niezwykłymi osiągami, które generuje silnik o pojemności 5.0 V8.

Czym wyróżnia się nowa odsłona Forda Mustanga w wersji Mach 1 red?

Jeśli chodzi o sam wygląd, auto jest jeszcze bardziej agresywne. Nadwozie jest bardzo muskularne i masywne. Ford Mustang Mach 1 red rozpędza się do setki w 4 sekundy. Maksymalną prędkość jaką możemy osiągnąć to 262 km/h. Moment obrotowy, który wynosi 529 Nm dostarcza niesamowitych wrażeń podczas gwałtownego przyspieszania. Jeśli chcą się Państwo wyróżnić na drodze pod względem akustycznym jak i wizualnym to auto jest właśnie dla Państwa.

ford mustang mach 1 red wynajem - biały mustang

Jak wypożyczyć samochód w Premium Rental?

Aby wynająć Ford Mustang Mach 1 red wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę Premium Rental i skontaktować się z obsługą. Na życzenie klienta dostarczamy samochód pod wybrany adres. Dla stałych klientów przewidujemy liczne rabaty oraz promocje. Wypożyczalnia Premium Rental wyróżnia się jasnymi i przejrzystymi zasadami.