Znak aktywny C-9 fi 800

Posted by

Jazda samochodem to bardzo wymagający od kierowcy proces, podczas którego nie tylko musimy skupić się na poprawnej eksploatacji pojazdu, ale także być stale uważni na drodze i przestrzegać przepisów. Niestety na drodze zdarzyć się mogą różnego rodzaju sytuacje, które sprawiają, iż trasa przejazdu jest zmieniona, co może być mylne dla kierowców, zwłaszcza w sytuacji złych warunków atmosferycznych. Z tego też powodu powstał znak aktywny C-9 fi 800, który ma odpowiednio wcześniej informować kierowców o takiej sytuacji.

Charakterystyka znaku i jego przeznaczenie

Znak ten należy do znaków aktywnych, co oznacza, iż wyposażony jest on w diody, które są dobrze widoczne, nawet w trudnych warunkach takich jak noc, deszcz czy też śnieg, dzięki czemu kierowca ma więcej czasu na reakcję. Znak aktywny C-9 fi 800 informuje o tym, iż droga, którą ma jechać zmienia pas w lewo lub w prawo. Wykonany jest on z blachy aluminiowej, które malowane są lakierem proszkowym, co sprawia, iż zwiększona jest ich odporność na warunki pogodowe.

Znak aktywny C-9 fi 800

Znak aktywny C-9 fi 800 – gdzie znaleźć?

Jeśli planujesz zakup znaków, warto rozejrzeć się za sklepem, który specjalizuje się w ich sprzedaży. Protect BHP to jeden z liderów z zakresu produktów BHP czy też architektury miejskiej, a w ich ofercie znajduje się także znak aktywny C-9 fi 800.