Opublikowane przez: RafGaj

Varta Silver Dynamic 85Ah – niezawodny akumulator samochodowy

varta silver dynamic 85ah

Zbliżają się mrozy a Twój samochód ma problem z odpaleniem? Winą może być stary, zużyty akumulator. Jeśli szukasz nowego, niezawodnego to sprawdź koniecznie produkt jakim jest Varta Silver Dynamic 85Ah.

Varta Silver Dynamic 85Ah – akumulator o wysokiej mocy

Varta Silver Dynamic 85Ah to wysokiej jakości akumulator, który jest produkowany z najlepszych materiałów. Jest on wytwarzany w zgodzie z najnowszymi technologiami, dlatego możesz być pewien że będzie działał sprawnie przez długi czas.  Warto dodać, że produkt ten wyróżnia się na tle konkurencyjnych akumulatorów naprawdę wysoką mocą rozruchu. Dzięki niej Twój samochód odpali bez żadnych problemów, nawet podczas ekstremalnie niskich temperatur.

Zaufaj nowatorskiej technologii PowerFrame

Warto dodać, że Varta Silver Dynamic 85Ah jest wysposażony w kratkę PowerFrame, która jest stworzona w nowatorski sposób. Dzięki niej akumulator jest wytrzymały oraz bardziej bezpieczny niż standardowe kratki z innych produktów. Należy wspomnieć także o tym, że akumulator ten posiada zabezpieczenie przed wyciekiem elektrolitu. Nawet w przypadku uszkodzenia fizycznego, możesz być spokojny, gdyż urządzenie to nie będzie przeciekać. Zaufaj europejskiej jakości, która jest potwierdzona licznymi atestami i spełnia wszelkie standardy.

varta silver dynamic 85ah