Opublikowane przez: RafGaj

Kenwood KMM-125 – radioodtwarzacz o wielu przydatnych funkcjach

Kenwood KMM-125

Szukasz nowego radia do swojego samochodu? Sprawdź koniecznie wysokiej jakości radiooodtwarzacz Kenwood KMM-125, który zapewni Ci czysty dźwięk!

Kenwood KMM-125 – radio nowej generacji

Produkt jakim jest Kenwood KMM-125 to radio, które jest stworzone dla osób którym zależy na wysokiej jakości. Dzięki niemu dźwięk dobiegający z głośników w Twoim aucie będzie czysty  i przyjemny. Warto dodać, że produkt ten doskonale sprawdzi się jako zamiennik fabrycznych radioodtwarzaczy montowanych w różnego rodzaju autach. Urządzenie to dostępne jest w wersji kolorystycznej multicolor i ładnie wkomponuje się w styl każdego wnętrza.

Produkt, który posiada wiele funkcji

Kenwood KMM-125 wyróżnia się tym, że jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Ze sterowaniem bez problemu poradzą sobie nawet osoby starsze. Produkt ten posiada 13 cyfrowy wyświetlacz ledowy, zmienne podświetlenie ekranu, a także wygodne przyciski. Obsługuje on formaty takie jak między innymi MP3, WMA, WAV, FLAC i inne. Cechuje się on wbudowanym 3 pasmowym equalizerem, dzięki któremu można w łatwy sposób wyregulować dźwięk. Zastosowane wyjścia to 2 RCA, dlatego produkt ten jest łatwy w montażu i podłączeniu. Jeśli zależy Ci na sprzęcie o wysokiej jakości to opisywane radio od firmy Kenwood z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby.

Kenwood KMM-125