transport do norwegii

Transport do Norwegii – Usługa od firmy DBK Logistics

Posted by

Jednym z krajów skandynawskich jest Norwegia. Jest to kraj, który jest partnerem Handlowym Unii Europejskiej, jak i również Polski. Jeśli poszukujemy firmy logistycznej, która posiada duże doświadczenie w imporcie oraz eksporcie to świetnym pomysłem będzie skorzystanie z usług DBK Logistics. Transport do Norwegii to usługa, która obejmuje różnorodne zamówienia oraz gamę przewozów ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz częściowych.

Dlaczego warto skorzystać z usługi transport do Norwegii?

Transport do Norwegii to usługa, dzięki której zaoszczędzisz cenny czas oraz zoptymalizujesz koszty. Ładunki towarowe są zawsze przewożone samochodem ciężarowym najszybszą oraz ekonomiczną trasą. Współpracowaliśmy dotychczas z klientami z wielu branż. Wybierając transport do Norwegii od DBK Logistics możesz być pewien, że towar zostanie dostarczony bezpiecznie i w wyznaczonym terminie na miejsce.

transport do norwegii

Dodatkowe informacje

Najczęściej sprowadzanymi towarami z kraju do Polski są ryby oraz ropa naftowa. Jeśli chodzi o towary jakie importujemy do Norwegii to warzywa, owoce, papier, szkło, metal, aluminium, kauczuk, metal. Oprócz z tego często przewozi się z Norwegii do Polski węgiel, koks, urządzenia przemysłowe oraz maszyny. DBK Logistics oferuje usługi dostosowane do oczekiwań klientów, zrealizujemy transport dostosowany do Państwa branży. Zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej strony DBK Logistics, aby dowiedzieć się więcej.