Opublikowane przez: RafGaj

Morel Primo 124 – głośnik basowy o doskonałych parametrach

morel primo 124

Jeśli szukasz wysokiej jakości subwoofer’a do swojego samochodu to sprawdź koniecznie model Morel Primo 124, który cechuje się niezawodnym działaniem i znakomitymi parametrami technicznymi. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść informacji na temat tego sprzętu.

Zadbaj o czysty dźwięk z Morel Primo 124

Głośnik basowy Morel Primo 124 został stworzony w taki sposób, by móc zaoferować wysokiej jakości, czysty dźwięk dla wymagających klientów. Cechuje go sztywna membrana wykonana z papieru, magnesy ferrytowe oraz 2 calowa cewka. Produkt ten sprawdzi się doskonale w skrzyni zamkniętej z bassrefleksem. Jeśli zależy Ci na dobrym dźwięku podczas jazdy w samochodzie to produkt ten z pewnością spełni Twoje oczekiwania.  Średnica głośnika to 30 cm, a skuteczność wynosi 91 dB. Warto dodać, że podczas zakupu otrzymasz także instrukcję montażu, która pomoże Ci w krótkim czasie zainstalować go w swoim samochodzie.

Zaufaj doświadczonej marce Morel

logo MorelFirma odpowiedzialna za stworzenie subwoofera Morel Primo 124 to doświadczony producent głośników. Powstała ona w 1975 roku i od tego czasu cały czas rozwija swoje metody produkcyjne oraz sprzęt. Innowacyjne rozwiązania i wysoka jakość oferowanych urządzeń sprawiła, że firma Morel jest szanowanym brandem tworzącym głośniki i sterowniki Car Audio. Jeśli nieskazitelny dźwięk ma dla Ciebie kluczowe znaczenie to wiedz, że sprzęt od tej marki jest dedykowany dla osób takich jak Ty!