Opublikowane przez: JM

Mbux hyperscreen – przyszłość motoryzacji?

mbux hyperscreen

Mbux hyperscreen to imponujący wizualnie, łatwy w obsłudze elektryczny model EQS-a klasy wyższej.  Połączmy z tym pięknym designem sztuczną inteligencję, której oprogramowanie samo się uczy. Koncepcja wyświetlenia i obsługi jest dotowana całkowicie do użytkownika i jego preferencji. 

funkcjonalność systemu

Atrakcyjna estetyka czy prezentacja Mbux hyperscreen

Mbux hyperscreen to połączenie analogowego i cyfrowego wzornictwa – kilka wyświetlaczy które są tak skonstruowane, mają taki design że płynnie łączą się w jeden zakrzywiony ekran. Zakrzywiony ekran dodatkowo dodaje głębi i powierzchni, która już na ten moment jest bardzo duża. Całość jest otoczona plastikową ramką, a dodatkowo zamontowane oświetlenie sprawia, że cała część mbux hyperscreen daje wrażenie, jakby unosiła się nad całą deską rozdzielczą. Ekrany na całym systemie są oczywiście podzielone, nawet pasażer ma do dyspozycji swój własny wyświetlacz i obszar roboczy. Cały ten system posiada tez profile użytkownika , które pozwalają personalizować ustawienia i inne funkcje.

mbux hyperscreen

Kilka ciekawostek


Mbux hyperscreen jest duży, wspominaliśmy o tym już., Jego całkowita szerokość ma 141 cm i powierzchnię 2432,111 cm2. To naprawdę sporo. Dodatkowo funkcjonalność jest bardzo prosta. Mercedes-Benz nazywa ten system warstwą zerową głównie dlatego, że poziomów menu w systemie jest 0! Użytkownik ma szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcjonalności. Sam ekran natomiast jest dostosowany tak, aby świetnie pasował do warunków otoczenia, a jest to skonstruowane o dane z kamery i czujników światła.