Opublikowane przez: JM

Alfa connect – ciekawa technologia warta uwagi?

alfa connect

Z roku na rok producenci samochodów starają się prześcignąć nie tylko w osiągach samochodów stylu, cenie, ale też technologii i dodatków, jakie dorzucają do swojego sprzętu. Coraz częściej projektanci dorzucają i tworzą usługi w postaci interfejsu czy aplikacji. Dzisiaj na naszym celowniku jest alfa connect, czyli usługa oferowana przez Alfa Romeo. Czy warto się nim zainteresować? Przekonajcie się!

alfa connect

Usługa Alfa connect – co nam może zaoferować?

Jak każda aplikacja, ma jakiś cel. W tym przypadku projektanci samochodów postanowili przygotować coś specjalnego, czyli alfa connect. Sama w sobie usługa jest prosta w obsłudze, można dzięki niej łączyć się podczas jazdy i monitorowac swój samochód właśnie za pomocą urządzenia mobilnego. Dodatkowo takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo, przekazuje informacje odnośnie stanu samochodu, ale też inne funkcje. Ciekawym, a zarazem standardowym rozwiązaniem jest inteligentna nawigacja, która przyda się w każdej sytuacji.

Warto korzystać?

Według nas wyścig przy aplikacjach do telefonu jest zbędny, bowiem producenci wymyślają cuda i ścigają się w ilości funkcji. Alfa connect jest jednak prosta, a zarazem mega funkcjonalna. Według nas nic dodać, nic ująć.