Opublikowane przez: DarBla

Adapter do sterowania z kierownicy audi – czy jest wart Twojej uwagi?

Potrzebny Ci nowy sprzęt audio do samochodu taki jak adapter? Sprawdź w naszym artykule dlaczego warto zwrócić uwagę na adapter do sterowania z kierownicy audi.


Do czego służy adapter do sterowania z kierownicy

adapter do sterowania z kierownicy audi

Jeżeli zastanawiasz się do czego służy adapter śpieszymy z odpowiedzią. Otóż adapter sterowania z kierownicy służy do tego by zachować funkcje fabryczne wszystkich przycisków przy kierownicy. Jeżeli wymieniamy radioodtwarzacz na nowy, musimy także wymienić adaptery są one bowiem dedykowane do konkretnego pojazdu. Za pomocą adaptera jesteśmy w stanie zachować funkcje przycisków praktycznie w każdym pojeździe. Adapter do sterowania z kierownicy audi pozwala na bezproblemową komunikację poprzez połączenia rezystancyjne jak i te, w których komunikacja odbywa się za pośrednictwem magistrali CAN BUS. Taki model adaptera jak CTSAD00C umożliwi współpracę zarówno z modelami samochodów z instalacją ISO jak i modelami z instalacją QUADLOCK.


Adapter do sterowania z kierownicy audi w Centrum Audio

Centrum audio jest to sklep internetowy, który od lat specjalizuje się w sprzedaży wszelakich akcesorii audio do samochodów. W katalogu online tego sklepu znajdziemy zarówno kondensatory audio jak i głośniki i subwoofery, CB radia, anteny a także akcesoria Car Audio. Adapter do sterowania z kierownicy w samochodach marki audi jest jednym z nich. Zwróćmy jednak uwagę na odpowiedni dobór adaptera do modelu samochodu, pomoże nam w tym wyspecjalizowana obsługa Centrum Audio!