Opublikowane przez: PG

Transport drogowy – Co należy o nim wiedzieć?

transport drogowy

W logistyce transport drogowy jest uważany za najpopularniejszą metodę przewozu towarów. Powodem tego może być wiele zalet m. in. transport tego typu jest bardzo wszechstronny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli poszukują Państwo firmy, które świadczy profesjonalną usługę transportu drogowego to świetnym wyborem będzie DBK Logistics.

transport drogowy

Na jaki transport drogowy się lepiej zdecydować LTL czy FTL?

Wybierając usługę transportu drogowego musimy się podjąć wybór pomiędzy dwoma opcjami:

  • LTL czyli transport drobnicowy, często wybierany przy zleceniu przewozu małego ładunku przy korzystnej cenie.
  •  FTL czyli transport całopojazdowy, wykorzystywany przy przewozie większych gabaretów towarów, gdzie wykorzystuje się calą przestrzeń pojazdu. Niezależnie od wybranej opcji firma zapewnia o terminowości i bezpieczeństwie podczas realizacji danego zlecenie. Ważne, aby dopasować swoje potrzeby do danej opcji. Firma DBK Logistics specjalizuje się w przewozie produktów o suchym lodzie, towarów monitorowanych, ADR oraz ładunków o temperaturze kontrolowanej.

Czemu warto wybrać firmę DBK Logistics?

Oferowana przez nas usługa transportu drogowego wyróżnia się wysoką jakością w każdym calu. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są prowadzone przez doświadczonych kierowców. Przewożone przez nas towary są przechowywane w optymalnych i dostosowanych warunkach. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę.