transport do rosji

Transport do Rosji – Jedno z kierunków docelowych firmy DBK Logistics

Posted by

Firma logistyczna DBK Logistics w swojej szerokiej ofercie usług transportowych posiada transport do Rosji. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy znają język rosyjski oraz obowiązujące w Rosji przepisy prawne. Dzięki zyskanemu doświadczeniu dokładnie wiemy jak bezpiecznie i sprawnie przeprowadzić transport w tym kraju. Jeśli poszukujesz profesjonalistów to firma DBK Logistics jest jednym z nich.


Eksport i Import wśród usług transportu do Rosji

Najpopularniejszymi kierunkami w Rosji jest m. in. Moskwa, Samara, Petersburg czy Jekaterynburg. Należy zaznaczyć, że Rosja to ważny kierunek importu oraz eksportu w Polsce. Z najczęściej importowanych towarów można wyróżnić m. in. samochody, elektronikę w postaci telefonów komórkowych, akcesoria do ciągników, maszyny, leki. Z eksportowanych produktów można wymienić złoto, węgiel, pszenice oraz ropę naftową. Firma DBK Logistics świadczy usługę transportu Rosja-Polska oraz Polska-Rosja.

transport do rosji

Dodatkowe informacje

Nasza oferta wyróżnia się tym, że jest całkowicie elastyczna, dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, specyfiki branży naszych klientów. Tworzymy całkowicie odrębny plan logistyczny dla każdego klienta. Uwzględniamy takie czynniki jak załadunek, przewóz, bezpieczeństwo, rozładunek i wiele więcej. Oprócz tego dodatkowo możemy zaproponować naszym klientom opcje magazynowania jeśli zaszłaby taka potrzeba. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na stronie www DBK Logistics.