Opublikowane przez: RafGaj

Hifonics – producent wysokiej jakości sprzętu Car Audio

hifonics

Firma Hifonics to producent wysokiej jakości sprzętu Car Audio. W jej ofercie znaleźć można między innymi głośniki, wzmacniacze, a także liczne akcesoria do podpinania sprzętu tego typu.  W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić najważniejsze informacje na temat tej marki.

Hilfonics – zaufaj doświadczeniu

Amerykańska marka Hifonics istnieje na rynku od ponad 35 lat. Jej produkty określane są przez wielu mianem legendarnych. W swojej ofercie posiada doskonałe wzmacniacze, które reklamowane są jako “moc od bogów”. Sprzęt ten w krótkim czasie uplasował się na pozycji lidera, jeśli chodzi o wzmacniacze tej klasy. Produkty tej firmy posiadają oryginalne konstrukcję oraz są wyposażane w nowatorskie rozwiązania.

Jak zaczęła się historia tej firmy?

Historia firmy Hifonics rozpoczęła się w 1981 roku. Niespełna dwa lata później powstały pierwsze wzmacniacze z logotypem marki. W obecnych czasach brand ten jest jednym z wiodących dostawców sprzętu Car Audio. Ciekawostką jest, że w 1984 roku wzmacniacz Zeus o mocy 200 Wat zrobił niesamowite wrażenia na targach w Las Vegas. Pomimo, że na tym wydarzeniu nikt nie kupił ani jednego egzemplarza, po trafieniu produktów do oficjalnej sprzedaży stały się one niezwykle popularne. Wzmacniacz ten to po dziś dzień jeden z najsłynniejszych wzmacniaczy. Wkrótce pojawiły się także modele 250, 275 i nawet 300 Watowe! Jeśli szukasz wysokie jakości sprzętu Car Audio – sprawdź koniecznie ofertę tej amerykańskiej firmy.

hifonics