Opublikowane przez: KW

Hale magazynowe wynajem od sprawdzonego dostawcy

Twój biznes się rozwija albo dopiero powstaje? Budynek trwale związany z gruntem to coś, na co nie chcesz decydować się na tym etapie? Pomyśl o wynajmie hali magazynowej.

Kiedy hala jest lepsza od budynku wolnostojącego?

Skuteczne rozwiązania logistyczne i dobrze przemyślana przestrzeń magazynowa to połowa sukcesu działalności. Z czasem potrzeby każdej firmy zmieniają się, dlatego warto stawiać na elastyczne rozwiązania. Jednym z nich z pewnością jest postawienie na wynajem odpowiedniej hali magazynowej. Warto wybrać firmę, która zaoferuje nam dokładnie taką halę, jaką potrzebuje Twoja firma, a w dodatku zapewni Ci transport, montaż oraz serwis. Hale magazynowe wynajem Namplan to najwyższy standard produktu, ale i samej usługi. Lata doświadczeń nauczyły nas, czego oczekują od nas klienci, dlatego możesz być pewien, że spełnimy i Twoje oczekiwania.

Hale magazynowe wynajem


Hale mazynowe – wynajem. Co oferujemy?

Hale magazynowe – wynajem – Namplan to szeroki wybór hal różnego rodzaju. Mogą mieć one od 8 do 25 m wysokości, a długość jest tak naprawdę uzależniona wyłącznie od twoich potrzeb. Nasze hale w 90% są wyposażone w bramy i dodatkowo wzmocnione blachą lub płytą warstwową. Wyposażone są także w podsufitki. Jeśli chodzi o Namplan i nasze hale magazynowe wynajem, masz pewność stuprocentowego bezpieczeństwa. Nasze produkty zostały dodatkowo wzmocnione profilami aluminiowymi. Każda hala produkowana jest pod wymagania I strefy śniegowej. Z Namplan wszystko masz pod kontrolą.