Opublikowane przez: PG

Mercedes CLA AMG 45s – Wypożyczalnia Premium Rental

cla amg 45s wypożyczalnia - przód auta

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji to z pewnością nie możesz przejść obojętnie obok tego niezwykłego samochodu jakim jest Mercedes CLA AMG 45s. Wypożyczalnia PremiumRental posiada w swojej ofercie ten egzemplarz. Jest to auto, które łączy sportowych charakter oraz elegancję.

cla amg 45s wypożyczalnia - kokpit


Czym wyróżnia się CLA AMG 45s?

Jest to samochód, który zapewni Państwu niesamowite emocje z jazdy oraz wysoki komfort i bezpieczeństwo. Pod maską auto chowa aż 421 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna z jaką się rozpędza to 270 km/h. Wygląd auta to połączenie coupe z limuzyną. Dzięki dwusprzęgłowemu automatowi w wersji AMG, samochód błyskawicznie zmienia biegi podczas jazdy. Tryb jazdy DRIFT moc przekazywania jest zmienna na prawe lub lewe koło. Samochód CLA AMG 45s znajdziecie Państwo w wypożyczalni Premium Rental pod linkiem: https://premiumrental.pl/samochody/mercedes-amg-cla-45s/

Dodatkowe informacje wypożyczenia

Warto, również wspomnieć, że samochód CLA AMG 45s posiada napęd 4×4 i został w nim zamontowany sportowy wydech RCP Exhaust. Do setki przyspiesza w około 3,9 sekundy. Wypożyczalnia Premium Rental w swojej ofercie posiada same luksusowe samochody z segmentu Premium. Na życzenie klienta dostarczamy samochód pod wskazany adres. Siedziba firmy znajduję się w Gdańsku na ulicy Kartuska 361A. Dla stałych klientów przewidujemy liczne rabaty i promocje.