Centra CA530 – niezawodny i tani akumulator samochodowy

Szukasz niezawodnego akumulatora samochodowego, który w dodatku nie zrujnuje Twojego budżetu? Sprawdź koniecznie doskonały produkt jakim jest Centra CA530 – akumulator o wysokiej jakości.

Centra CA530 – zadbaj o swój samochód już dziś

Centra CA530 to akumulator samochodowy Carbon Boost, który został zaprojektowany w taki sposób, by radzić sobie bez problemów z niskimi temperaturami. Produkt ten jest dedykowany dla samochodów, które są użytkowane często i posiadają bogate wyposażenie. Tego typu samochody zazwyczaj wyróżniają się zwiększonym zapotrzebowaniem na prąd elektryczny. Warto dodać, że ten wyrób od firmy Centra posiada kratkę 3DX, która jest wykonana z doskonałych materiałów. Sprawia ona, że akumulator wyróżnia się zwiększoną trwałością oraz wydajnością.

Zapomnij o problemach z odpaleniem auta

Produkt jakim jest Centra CA530 ładuje się 1,5 raza szybciej niż akumulatory od konkurencyjnych firm. Ciekawostką jest, że zastosowano w nim innowacyjne rozwiązanie, gdyż umieszczono w nim wzmocnioną siatkę w kształcie rombu. Dzięki niemu masa aktywna jest trwale przywiązana do siatki, dzięki czemu zyskuje on lepsze parametry. Warto dodać, że produkt ten jest w pełni bezobsługowy, ponieważ wymaga dolewania płynu w czasie eksploatacji. Sprawdź i przekonaj się sam!

Centra CA530